Zdrowident kontakt 530 505 405

ul. Zbyszka Godlewskiego 1A/47
65-552 Zielona Góra

Stomatolog Zielona Góra - Twój uśmiech

GABINET CZYNNY W DNIACH

Poniedziałek - Sobota

REJESTRACJA TELEFONICZNA

Pn-Pt 09:00 - 20:00
Sb 09:00 - 14:00

TELEFON

530 505 405

REJESTRACJA ON-LINE

(Przejdź do formularza)

O nas

Justyna Swędra

Najważniejszym jest by robić w życiu to, co się kocha, czym się żyje, co daje radość i zadowolenie. Stomatologia jest nie tylko zawodem, jest moją pasją. Dewiza o której mowa, lata praktyki lekarskiej oraz chęć sprostania oczekiwaniom tych najbardziej wymagających pacjentów, dla których kluczowym kryterium wyboru gabinetu jest jakość i trwałość wykonywanych w nim usług, stały się podstawą do stworzenia autorskiego projektu jakim jest ZdrowiDent.

Oferuję swoim pacjentom leczenie w komfortowych warunkach. Dzięki użyciu nowoczesnego sprzętu leczenie odbywa się według najwyższych standardów. Łącząc skrupulatność, precyzję oraz dbałość o najmniejszy detal zapewniam trwałe efekty leczenia oraz zadowolenie moich pacjentów. Każdą osobę traktuję indywidualnie z pełnym zrozumieniem i sympatią. Pomagam przejść bez strachu przez wszystkie zabiegi, a na umawianą wizytę rezerwuję odpowiednią ilość czasu by leczenie odbywało się z należytą starannością.

Przywiązuję ogromną wagę do nieustannego doskonalenia własnej wiedzy i umiejętności poprzez podnoszenie własnych kwalifikacji na licznych konferencjach, kursach i szkoleniach.

Wszystko po to, by sprostać Państwa oczekiwaniom.

Justyna Swędra - lekarz dentysta, absolwentka PAM. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

O nas

Izabela Roszkowska-Oleszek

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w 2003 roku. Regularnie doszkalam się w zakresie endodoncji i stomatologii zachowawczej. Leczenie w powiększeniu daje szerokie możliwości osiągania sukcesów leczniczych w przypadkach skazanych wcześniej na niepowodzenie.

Pozazawodowo pasjonuję się literaturą faktu i wycieczkami górskimi.

Izabela Roszkowska-Oleszek - lekarz dentysta, absolwentka PAM. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.