Zdrowident kontakt 530 505 405

ul. Zbyszka Godlewskiego 1A/47
65-552 Zielona Góra

Stomatolog Zielona Góra - Zdrowe zęby

GABINET CZYNNY W DNIACH:

Poniedziałek - Sobota

REJESTRACJA TELEFONICZNA

Pn-Pt 09:00 - 20:00
Sb 09:00 - 14:00
stomatologia ortodoncja
530 505 405 570 065 063

REJESTRACJA ON-LINE

(Przejdź do formularza)

O nas

Justyna Swędra

Najważniejszym jest by robić w życiu to, co się kocha, czym się żyje, co daje radość i zadowolenie. Stomatologia jest nie tylko zawodem, jest moją pasją. Dewiza o której mowa, lata praktyki lekarskiej oraz chęć sprostania oczekiwaniom tych najbardziej wymagających pacjentów, dla których kluczowym kryterium wyboru gabinetu jest jakość i trwałość wykonywanych w nim usług, stały się podstawą do stworzenia autorskiego projektu jakim jest ZdrowiDent.

Oferuję swoim pacjentom leczenie w komfortowych warunkach. Dzięki użyciu nowoczesnego sprzętu leczenie odbywa się według najwyższych standardów. Łącząc skrupulatność, precyzję oraz dbałość o najmniejszy detal zapewniam trwałe efekty leczenia oraz zadowolenie moich pacjentów. Każdą osobę traktuję indywidualnie z pełnym zrozumieniem i sympatią. Pomagam przejść bez strachu przez wszystkie zabiegi, a na umawianą wizytę rezerwuję odpowiednią ilość czasu by leczenie odbywało się z należytą starannością.

Przywiązuję ogromną wagę do nieustannego doskonalenia własnej wiedzy i umiejętności poprzez podnoszenie własnych kwalifikacji na licznych konferencjach, kursach i szkoleniach.

Wszystko po to, by sprostać Państwa oczekiwaniom.

Justyna Swędra - lekarz dentysta, absolwentka PAM.

O nas

Anna Cherkowska

Ukończyłam Stomatologię na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Moje zainteresowania zawodowe skupiają się wokół ortodoncji. Od połowy studiów aktywnie kształcę się w tym kierunku. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, uczestniczę regularnie w kursach w kraju i za granicą z zakresu ortodoncji w celu uzyskania międzynarodowych kwalifikacji.

Jestem w trakcie studiów doktoranckich oraz prowadzę zajęcia z ortodoncji ze studentami na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. W swojej praktyce stosuję nowoczesne metody leczenia. Z wielką pasją, zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych.

Anna Cherkowska - lekarz dentysta, absolwentka PUM.