Zdrowident kontakt 530 505 405

ul. Zbyszka Godlewskiego 1A/47
65-552 Zielona Góra

Dentysta Zielona Góra - Zaufaj specjalistom

GABINET CZYNNY W DNIACH

Poniedziałek - Piątek

REJESTRACJA TELEFONICZNA

Pn-Pt 09:00 - 20:00

TELEFON

530 505 405

REJESTRACJA ON-LINE

(Przejdź do formularza)

O nas

Justyna Swędra

Najważniejszym jest by robić w życiu to, co się kocha, czym się żyje, co daje radość i zadowolenie. Stomatologia jest nie tylko zawodem, jest moją pasją. Dewiza o której mowa, lata praktyki lekarskiej oraz chęć sprostania oczekiwaniom tych najbardziej wymagających pacjentów, dla których kluczowym kryterium wyboru gabinetu jest jakość i trwałość wykonywanych w nim usług, stały się podstawą do stworzenia autorskiego projektu jakim jest ZdrowiDent.

Oferuję swoim pacjentom leczenie w komfortowych warunkach. Dzięki użyciu nowoczesnego sprzętu leczenie odbywa się według najwyższych standardów. Łącząc skrupulatność, precyzję oraz dbałość o najmniejszy detal zapewniam trwałe efekty leczenia oraz zadowolenie moich pacjentów. Każdą osobę traktuję indywidualnie z pełnym zrozumieniem i sympatią. Pomagam przejść bez strachu przez wszystkie zabiegi, a na umawianą wizytę rezerwuję odpowiednią ilość czasu by leczenie odbywało się z należytą starannością.

Przywiązuję ogromną wagę do nieustannego doskonalenia własnej wiedzy i umiejętności poprzez podnoszenie własnych kwalifikacji na licznych konferencjach, kursach i szkoleniach.

Wszystko po to, by sprostać Państwa oczekiwaniom.

Justyna Swędra - lekarz dentysta, absolwentka PAM. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

O nas

Karolina Gutowska

Ukończyłam Studium Medyczne w Zielonej Górze w 2015r. Od 2017 roku pracuje jako dyplomowana higienistka w profesjonalnym i stawiającym na wysoką jakość usług gabinecie stomatologicznym.

Do moich kluczowych obowiązków należy przede wszystkim dbanie o zdrowy i piękny uśmiech każdego pacjenta, czyli - higienizacja jamy ustnej.

Uważam się za osobę rzetelnie i starannie wykonującą swoją pracę. Niezmiernie ważne jest dla mnie zadowolenie pacjenta ze świadczonych przeze mnie usług. Dlatego też, by sprostać wymaganiom pacjentów, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, uczęszczając na wszelkie szkolenia o tematyce związanej z profilaktyką i higienizacją jamy ustnej.

Prywatnie zajmuję się swoim zaciszem domowym, miejscem odpoczynku, miejscem, gdzie zapominam o ferworze pracy. Staram się dbać o aktywność fizyczną. Lubię też zatracić się w ciekawej lekturze. Jak rodowita Polka - lubuję się w naszych, tradycyjnych potrawach, nie odbiegając oczywiście od kulinarnego szaleństwa. A jeśli już mowa o "szaleństwie" - zima, góry i narty - to jest to, na co czekam z utęsknieniem przez wszystkie pozostałe pory roku.

Karolina Gutowska