Zdrowident kontakt 530 505 405

ul. Zbyszka Godlewskiego 1A/47
65-552 Zielona Góra

Dentysta Zielona Góra - Zdowy i piekny uśmiech

GABINET CZYNNY W DNIACH

Poniedziałek - Sobota

REJESTRACJA TELEFONICZNA

Pn-Pt 09:00 - 20:00
Sb 09:00 - 14:00

TELEFON

530 505 405

REJESTRACJA ON-LINE

(Przejdź do formularza)

Zdrowident

Dentysta Stomatolog Zielona Góra

Witamy na stronie gabinetu dentystycznego ZdrowiDent Stomatologia.

Jesteśmy zespołem osób, dla którego nadrzędną wartością jest bycie profesjonalnym, dlatego w każdej sferze naszych działań stawiamy na jakość. Zajmujemy się kompleksową opieką stomatologiczną, ochroną i leczeniem jamy ustnej. Miarą naszych sukcesów jest zadowolenie pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań by zapewnić poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a co najważniejsze trwałe efekty leczenia.

ZdrowiDent Stomatologia jest nowoczesnym i doskonale wyposażonym gabinetem stomatologicznym, w którym leczenie odbywa się z zastosowaniem najnowszych technik, metod i materiałów. Gabinet wyposażony został w najwyższej jakości urządzenia i sprzęt, a wnętrza zaaranżowane z troską o wygodę i dobre samopoczucie pacjenta. Pomieszczenia są klimatyzowane oraz przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Wykwalifikowany zespół lekarzy dentystów w ZdrowiDent Stomatologia codziennie wykorzystuje swoją praktyczną wiedzę aby sprostać oczekiwaniom jakie pacjent stawia przed stomatologiem.

Dokładamy wszelkich starań by hasło dobry dentysta oraz dentysta w zielonej górze kojarzony był z naszym gabinetem ZdrowiDent Stomatologia.

Uśmiechnij się :) U nas jesteś w dobrych rękach!

Kompleksowa opieka stomatologiczna

 • Ofertujemy leczenie w zakresie:
 • Stomatologia zachowawcza
 • Stomatologia dziecięca
 • Stomatologia estetyczna
 • Wybielanie zębów
 • Profilaktyka
 • Endodoncja (leczenie kanałowe)
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Protetyka
 • Ortodoncja
 • Diagnostyka (RTG, RVG)

dentysta zielona góra, stomatolog zielona góra

Aktualności

Nasze Dobre Lubuskie 2014

Dodano: 21.12.2014r.
Decyzją czytelników Gazety Lubuskiej gabinet stomatologiczny ZdrowiDent Stomatologia został laureatem plebiscytu Nasze Dobre Lubuskie 2014. Nasza praca została doceniona i wyróżniona. Od początku postawiliśmy na jakość naszych usług, a teraz otrzymaliśmy odpowiedź, i ...

Konkurs Mikołajkowy

Dodano: 24.11.2014r.
Zapraszamy do udziału w mikołajkowym konkursie, w którym do wygrania jest zabieg wybielania zębów. Prezent idealny dla każdego. Przed nami wyjątkowy, świąteczny okres. Przed nami sylwestrowa zabawa. Przed nami nowy rok. Przed nami niebywała okazja by podni ...

III Bieg Niepodległości

Dodano: 27.10.2014r.
Miło nam poinformować, iż wspieramy kolejną wielką imprezę sportową w naszym regionie - "III Bieg Niepodległości", która odbędzie się 11 listopada w Żaganiu.

Blisko 700 zawodników stanie tego dnia na starcie w trzeciej edycji żagańskiej imprezy. Dla miłośników biegania przygotowaliśmy specjalne vouchery do wykorzystania w naszym gabinecie ZdrowiDent Stomatologia.

Serdecznie zapraszamy!