Zdrowident kontakt 530 505 405

ul. Zbyszka Godlewskiego 1A/47
65-552 Zielona Góra

Dentysta Zielona Góra - Zdowy i piekny uśmiech

GABINET CZYNNY W DNIACH

Poniedziałek - Sobota

REJESTRACJA TELEFONICZNA

Pn-Pt 09:00 - 20:00
Sb 09:00 - 14:00

TELEFON

530 505 405

REJESTRACJA ON-LINE

(Przejdź do formularza)

Zdrowident

Dentysta Stomatolog Zielona Góra

Witamy na stronie gabinetu dentystycznego ZdrowiDent Stomatologia.

Jesteśmy zespołem osób, dla którego nadrzędną wartością jest bycie profesjonalnym, dlatego w każdej sferze naszych działań stawiamy na jakość. Zajmujemy się kompleksową opieką stomatologiczną, ochroną i leczeniem jamy ustnej. Miarą naszych sukcesów jest zadowolenie pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań by zapewnić poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a co najważniejsze trwałe efekty leczenia.

ZdrowiDent Stomatologia jest nowoczesnym i doskonale wyposażonym gabinetem stomatologicznym, w którym leczenie odbywa się z zastosowaniem najnowszych technik, metod i materiałów. Gabinet wyposażony został w najwyższej jakości urządzenia i sprzęt, a wnętrza zaaranżowane z troską o wygodę i dobre samopoczucie pacjenta. Pomieszczenia są klimatyzowane oraz przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Wykwalifikowany zespół lekarzy dentystów w ZdrowiDent Stomatologia codziennie wykorzystuje swoją praktyczną wiedzę aby sprostać oczekiwaniom jakie pacjent stawia przed stomatologiem.

Dokładamy wszelkich starań by hasło dobry dentysta oraz dentysta w zielonej górze kojarzony był z naszym gabinetem ZdrowiDent Stomatologia.

Uśmiechnij się :) U nas jesteś w dobrych rękach!

Kompleksowa opieka stomatologiczna

 • Ofertujemy leczenie w zakresie:
 • Stomatologia zachowawcza
 • Stomatologia dziecięca
 • Stomatologia estetyczna
 • Wybielanie zębów
 • Profilaktyka
 • Endodoncja (leczenie kanałowe)
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Protetyka
 • Ortodoncja
 • Diagnostyka (RTG, RVG)

dentysta zielona góra, stomatolog zielona góra

Aktualności

Akcja STUDENT

Dodano: 01.10.2015r.
Piękny uśmiech to zdrowe zęby, to lepszy komfort i samopoczucie. Dbanie o higienę jamy ustnej jest bardzo ważne zwłaszcza wśród osób młodych. Startuje rok akademicki 2015/2016. Z myślą o studentach przygotowaliśmy specjalną akcję, której celem jest profilaktyka ch ...

Wakacyjne okazje - LATO 2015

Dodano: 23.06.2015r.
Aby okres wakacji, ulropów, podróży przy oddawaniu się codziennym przyjemnościom przebiegł bez zakłóceń i przykrych niespodzianek w postaci bólu zęba niezbędna jest wcześniejsza wizyta u dentysty. Zdrowe zęby i dziąsła, brak stanów zapalnych błony śluzowej jamy ...

Promocja Walentynkowa

Dodano: 08.02.2015r.
W prezencie dla zakochanych przygotowaliśmy specjalną ofertę w postaci pakietu walentynkowego "Skaling + Piaskowanie" dla dwóch osób w cenie jednego zabiegu.

W dniach 13-16 lutego zapraszamy wszystkie zakochane pary do rejestracji na dowolnie wybrany dzień lutego.